|
|
|
|
 |
Priluki
2008-08-29 12:07:18
|
70
|
"A lopott szinesfémeket is nemromák veszik meg a láncolat végén." Akkor ismét felmerül Veres János neve. Tessék esetleg ezt megbeszélni vele. |
|
A hozzászólás:
 |
FriendlyFire
2008-08-29 11:52:43
|
69
|
"amit elkölthetnek a kocsmáinkban,"
ja, így lesz az állami pénzből magánvagyon, a romáknak meg az agysejteik pusztulnak közben.
A lopott szinesfémeket is nemromák veszik meg a láncolat végén. |
|
Előzmény:
 |
evil1023
2008-08-29 11:48:58
|
68
|
| A cigányok szerethetnének azért mert segélyt kapnak tőlünk, amit elkölthetnek a kocsmáinkban, utána pedig jóllakhatnak a kertjeinben talált gyümölcsökből, zöldségekből, bónuszként pedig még ajándékpénzt szerezhetnek szobrainkból, kresztábláinkból, villanykábeleinkből. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|