Keresés

Részletes keresés

FriendlyFire Creative Commons License 2008-08-29 11:52:43 69

"amit elkölthetnek a kocsmáinkban,"

 

ja, így lesz az állami pénzből magánvagyon, a romáknak meg az agysejteik pusztulnak közben.

A lopott szinesfémeket is nemromák veszik meg a láncolat végén.

A hozzászólás:
evil1023 Creative Commons License 2008-08-29 11:48:58 68
A cigányok szerethetnének azért mert segélyt kapnak tőlünk, amit elkölthetnek a kocsmáinkban, utána pedig jóllakhatnak a kertjeinben talált gyümölcsökből, zöldségekből, bónuszként pedig még ajándékpénzt szerezhetnek szobrainkból, kresztábláinkból, villanykábeleinkből.
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-08-07 14:07:40 -
Mi vagyunk a legdepressziósabbak, sok az öngyilkos, híresen pesszimisták vagyunk, majdnem az összes Nobel díjast elüldöztük és szerintem utáljuk magunkat. Mit lehet rajtunk szeretni? Miért szeressenek pl. a cigányok és a zsidók minket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!