Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Azmo155 Creative Commons License 2008-08-29 08:22:05 262
Nincs mit, jártam és járok most is hozzájuk. Van művészfotó tanfolyamuk is, és amit Ivettke írt, az nem tudom milyen suli, de most az általam említett helyen tanítanak azok az előadók akiket leírt, legalábbis Baricz Kati és Eifert János biztos.
Előzmény:
kg40 Creative Commons License 2008-08-26 11:11:09 255

köszi Azmo!

szimpatikus az oldal, amit ajánlottál! személyesen te jártál hozzájuk, vagy csak hallottál róla?

köszi a tippet, bár ahogy látom, inkább "csak" a természetfotózással foglalkoznak. én inkább átfogóbb tanfolyamra gondolok, de ez még mindig jobban tetszik mint azok a tanfolyamok, ahol szinte csak divatfotózást tartanak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!