Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
vplaca Creative Commons License 2008-08-29 00:19:49 81
Bocs 50 1.8 mk2-t akartam írni...
Előzmény:
vplaca Creative Commons License 2008-08-29 00:19:19 80
Add el és vegyél egy canon 50 1.8 mk1 et, képminőségre simán hozza azt amit a nikon 1.4, sőt lehet még jobb is. Az igaz, hogy a mechanikai kivitele hagy kívánni valót maga után, de gondolom nem jégkorongozni akarsz vele... :) Újonnan 20ezerér, használtan 17 körül hozzá lehet jutni. És akkor lesz autófókuszod is, +még a blende is beugrik...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!