Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
vplaca Creative Commons License 2008-08-29 00:15:14 79
Miért van "EOS gyűrű"? Ezt csodálkozva hallom mert a nikon bajonett kisebb átmérőjű mint a canon. Canonra átalakító gyűrűvel felmegy a nikon obi, (bár sok értelmét nem látom) de fordítva nem hallottam még. Továbbá a nikon bajonett a filmsíktól mérve kijjebb van mint a canoné, így az obit nem lehet végtelenre álítani. Ha jól tudom a nikonon az m42es obik sem jók végtelenre álítva...
Előzmény:
gyárimikulás Creative Commons License 2008-04-19 18:15:13 58
Ez azt jelenti, hogy egy Nikon D300-ra már sikerült felcsavarnod egy Canon 50 1.4 optikát EOS gyürű nélkül is ?????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!