Keresés

Részletes keresés

parlazini Creative Commons License 2008-08-27 14:19:55 136

 

A Fortuna végülis élt, mert ahogy látom egyesült a Duponttal.

Hihetetlen, hogy mindig az nb1-ben maradnak végül. :)))

A hozzászólás:
DINO Creative Commons License 2008-08-27 14:11:53 135
Indul újra a bajnokság.
Sajna kicsit megfogyatkozott a létszám.

"10 csapattal indul a futsal NB I

Tíz csapat nevezett a futsal férfi NB I. 2008-2009-es évadára. Részükre
pénteken készült el a sorsolás.

A 2008-2009. évi futsal NB I küzdelmeire nem nevezett a tavalyi év egyik
legjobbja az Euro-Mobil-Trans Győr és tíz év után kiszállt a futsalból az
Első Beton Szeged is.
A szövetség felkérte a tavalyi NB I-ből kiesett Fortuna FT csapatát,
valamint az elmúlt évi NB II-ben harmadik helyen végzett Bau-Regia
csapatát is az NB I-ben való indulásra, de egyik sportszervezet sem élt a
lehetőséggel.

A megmaradt 10 csapat részére a sorsolást ma délelőtt készítették el a
Magyar Labdarúgó Szövetség Kánai úti szákházában.

1. forduló párosítása

Dupont-Fortuna FC - MVFC-Berettyóújfalu
Goldball Rubeola FC Csömör - Legrand-MetalCom-Szentes
Duna Takarék FC - Üllő FC Cső-Montage
Hírös Futsal Club - Colorspectrum Aramis
Gödöllői Sport Klub - Allianz-FTC

Felvetődött, hogy a két visszalépő csapat miatt a két évvel ezelőttihez
hasonlóan ne csak oda-vissza vágós legyen az alapszakasz, hanem három
kört játszanak egymással a csapatok.
A szövetség levelet küld az NB I-es sportszervezeteknek, nyilatkozzanak
erről, hiszen augusztus 28-án MLSZ elnökségi ülés lesz, és azon
megváltoztathatja a versenykiírást a magyar labdarúgás irányító szerve."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!