Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kg40 Creative Commons License 2008-08-27 00:52:39 258

ja, és még egy kérdés: mégis mennyibe került a tanfolyam?

k

Előzmény:
Ivettke Creative Commons License 2008-08-26 18:27:34 256
szaisztok

en tavaly kerdezgettem meg, es azota elkeveredtem a http://www.stalter-asa.hu/ iskolaba, elvegeztem a tanfolyamot, 20*4 ora es nagyon nem bantam meg.
Mindent elmondanak, de ami a legfontosabb nem valami Gáz Géza tanit, hanem az iskola vezetoje a Stalter Gyorgy aki hires szociofotos, es odahivja orakat adni a legnagyobb neveket. Tartott orat a Fehner Tamas, Baricz Kati, Benko Imre, Kerekes Gabor, Eifert Janos, es meg sokan masok csak azokra nem emlekszem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!