|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kg40
2008-08-27 00:50:12
|
257
|
igen, erről a suliról itt már többek írtak jókat... :)
köszi a tippet!
és te miért mentél el suliba? csak h jobban sikerüljenek a szülinapi tortás képek, vagy valami komolyabb szintre szeretnél eljutni? illetve ha ez utóbbi igaz, akkor hogy érzed, sikerült? vagy a stalternél van lehetőség továbblépésre, ha arra szánja az ember a fejét?
koszi |
|
Előzmény:
 |
Ivettke
2008-08-26 18:27:34
|
256
|
szaisztok
en tavaly kerdezgettem meg, es azota elkeveredtem a http://www.stalter-asa.hu/ iskolaba, elvegeztem a tanfolyamot, 20*4 ora es nagyon nem bantam meg. Mindent elmondanak, de ami a legfontosabb nem valami Gáz Géza tanit, hanem az iskola vezetoje a Stalter Gyorgy aki hires szociofotos, es odahivja orakat adni a legnagyobb neveket. Tartott orat a Fehner Tamas, Baricz Kati, Benko Imre, Kerekes Gabor, Eifert Janos, es meg sokan masok csak azokra nem emlekszem.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|