Keresés

Részletes keresés

Freedomocska Creative Commons License 2008-11-10 22:56:42 33
Úgy látom "elhanyagolod "a topicodat---nem ártana neki egy csepp "élesztő".:)
Freedomocska Creative Commons License 2008-08-26 14:47:23 1
Szia Pakli.Én azt hiszem nagyon "vevő"leszek a témára mert érdekesnek találom .Még nem kísérleteztem biogázzal de valami alternatív energia megoldáson gondolkodom mindenképp és az egyik a biogáz.Gratulálok és sok sikert a topichoz!!!!!
NeomatiK Creative Commons License 2008-08-26 12:31:56 0
0rr-r0ntó gy0m0rr0tty! :D
A hozzászólás:
pakli2005 Creative Commons License 2008-08-26 11:48:45 -
A topik célja, hogy összefogja azokat, akiket érdekel a biogáz előállítás. Esetleg van már tapasztalata, kísérletezett vele.biogáz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!