|
|
|
|
 |
Freedomocska
2008-11-10 22:56:42
|
33
|
| Úgy látom "elhanyagolod "a topicodat---nem ártana neki egy csepp "élesztő".:) |
|
 |
Freedomocska
2008-08-26 14:47:23
|
1
|
| Szia Pakli.Én azt hiszem nagyon "vevő"leszek a témára mert érdekesnek találom .Még nem kísérleteztem biogázzal de valami alternatív energia megoldáson gondolkodom mindenképp és az egyik a biogáz.Gratulálok és sok sikert a topichoz!!!!! |
|
 |
NeomatiK
2008-08-26 12:31:56
|
0
|
| 0rr-r0ntó gy0m0rr0tty! :D |
|
A hozzászólás:
 |
pakli2005
2008-08-26 11:48:45
|
-
|
A topik célja, hogy összefogja azokat, akiket érdekel a biogáz előállítás. Esetleg van már tapasztalata, kísérletezett vele. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|