Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DJG Creative Commons License 2008-08-24 18:10:25 136
Citromsav, ábécében kapható, a befőzéshez-tartósításhoz szokásos szerek (szalicil, szódabikarbóna, satöbbi) környékén keresd. Az ecettel önmagában nincs baj, csak nagyon erős a szaga, hetek múlva is azt fogod érezni. A citromsav kiválóan oldja a vízkövet, de kíméletes és könnyedén elöblíthető.
Előzmény:
ratobi Creative Commons License 2008-08-10 07:46:39 133
Sziasztok!
Hátha valakinek van tapasztalata...
SENSEO kávéfőzőnknek van vizkőproblémája (lassan melegszik be).
A termékhez "ajánlott" vizkőoldó nem olcsó. De az ecetsavas megoldást nem ajánlják. Mivel lehet helyettesíteni a gyárit. Tud valaki valamit mondani?
köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!