|
|
|
|
 |
arnys
2008-10-19 20:23:23
|
1718
|
| A Magyar Bazárban egyszer ez jelent meg: "6 db választási malac, 8 hentes eladó." Rabszolgák? |
|
A hozzászólás:
 |
aniju
2008-08-24 10:44:59
|
1715
|
Sziasztok!
Én a következőlépp jártam:
El akartam adni a hűtőszekrényemet, tehát kitöltöttem az egyik internetes izé adatlapját:
hírdető neve, hírdetés címe, szövege
Kaptam utána 1 aktiváló emilt, ami így kezdődött: " Kedves Eladó hűtőszekrény!"
Azóta is fulladós röhögőgörcsöt szoktam kapni, amikor eszembejut... :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|