Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2008-08-22 13:14:46 2982
Drága. Az árából vehetek egy régi szettet (objektívekkel, roll hátfallal stb.)
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2008-08-22 12:59:13 2981

Kedves 300eoss! :-)

 

Most tényleg! Az argentum nem jó? Van 4x5 inchben is!

 

:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!