Keresés

Részletes keresés

[virgo] Creative Commons License 2008-08-15 10:17:38 102
Természetesen, az igazán jó zenészek élőben is jók, ez különbözteti meg őket a médiasztárocskáktól.
Arról aztán vég nélkül lehetne vitatkozni, mi számít stúdiótechnikával való visszaélésnek. (Most nem konkrétan csak a jazzre gondolok, de pl. van egy Al Di Meola albumom, rengeteg elektronikus kütyű hallható rajta, de ettől ő még nem rosszabb zenész).
A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2008-08-15 01:43:46 99
azért a látszat...

gondolom seggre esnék, hogy az ikonnak tartott zenéim mekkora százalékában stúdiótechnikáztak.
de azért azokat a mukikat szeretem, akik nem élnek vissza ezzel. tehát élőben is hozzák, amit.
Előzmény:
[virgo] Creative Commons License 2008-08-15 00:36:21 94
A kettő nem zárja ki egymást, vagy igen?
A legnagyobb zenészek is élnek a studiótechnika adta lehetőségekkel, ha ott van az orruk előtt.
Az élő zene megint más tészta.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!