|
|
|
|
 |
[virgo]
2008-08-15 10:17:38
|
102
|
Természetesen, az igazán jó zenészek élőben is jók, ez különbözteti meg őket a médiasztárocskáktól. Arról aztán vég nélkül lehetne vitatkozni, mi számít stúdiótechnikával való visszaélésnek. (Most nem konkrétan csak a jazzre gondolok, de pl. van egy Al Di Meola albumom, rengeteg elektronikus kütyű hallható rajta, de ettől ő még nem rosszabb zenész). |
|
A hozzászólás:
 |
Abrash
2008-08-15 01:43:46
|
99
|
azért a látszat...
gondolom seggre esnék, hogy az ikonnak tartott zenéim mekkora százalékában stúdiótechnikáztak. de azért azokat a mukikat szeretem, akik nem élnek vissza ezzel. tehát élőben is hozzák, amit. |
|
Előzmény:
 |
[virgo]
2008-08-15 00:36:21
|
94
|
A kettő nem zárja ki egymást, vagy igen? A legnagyobb zenészek is élnek a studiótechnika adta lehetőségekkel, ha ott van az orruk előtt. Az élő zene megint más tészta. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|