|
|
|
|
 |
Abrash
2008-08-15 01:43:46
|
99
|
azért a látszat...
gondolom seggre esnék, hogy az ikonnak tartott zenéim mekkora százalékában stúdiótechnikáztak. de azért azokat a mukikat szeretem, akik nem élnek vissza ezzel. tehát élőben is hozzák, amit. |
|
A hozzászólás:
 |
[virgo]
2008-08-15 00:36:21
|
94
|
A kettő nem zárja ki egymást, vagy igen? A legnagyobb zenészek is élnek a studiótechnika adta lehetőségekkel, ha ott van az orruk előtt. Az élő zene megint más tészta. |
|
Előzmény:
 |
Abrash
2008-08-14 23:52:57
|
91
|
| azért az oldschool előtt borulok le: a zenészek a hangszeren, nem a hangsávokkal kavarnak.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|