Keresés

Részletes keresés

Abrash Creative Commons License 2008-08-15 01:43:46 99
azért a látszat...

gondolom seggre esnék, hogy az ikonnak tartott zenéim mekkora százalékában stúdiótechnikáztak.
de azért azokat a mukikat szeretem, akik nem élnek vissza ezzel. tehát élőben is hozzák, amit.
A hozzászólás:
[virgo] Creative Commons License 2008-08-15 00:36:21 94
A kettő nem zárja ki egymást, vagy igen?
A legnagyobb zenészek is élnek a studiótechnika adta lehetőségekkel, ha ott van az orruk előtt.
Az élő zene megint más tészta.
Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2008-08-14 23:52:57 91
azért az oldschool előtt borulok le: a zenészek a hangszeren, nem a hangsávokkal kavarnak..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!