|
|
|
|
 |
Abrash
2008-08-14 23:53:38
|
92
|
| nyugi.. |
|
A hozzászólás:
 |
Stms
2008-08-10 20:10:15
|
81
|
Annyit kinézek belőled, hogy nem kevered össze a felvételt az élő zenével. Szóval innentől (mivel feltételezem, tökéletesen érted miről beszéltem), felesleges a további eszmecsere erről. Ha mégis tévednék -- bár erre valóban nem látok esélyt --, akkor olyan műszaki-kulturális szakadék van köztünk, aminek áthidalásához legalább az általános iskolai tananyag átismétlése szükségeltetik részedről. |
|
Előzmény:
 |
Mandarin, a híres vagány
2008-08-08 14:02:59
|
76
|
A mikrofon használatához is szükség van elektromosságra. Hiába raksz egy mikrofont a hang elé, ha mondjuk nincs áram, nem működik a hangfal, illetve az erősítő, amibe dugod.
Az elektronika-fóbiásoknak tehát kizárólag a mikrofon nélkül, akusztikusan a levegőbe szóló hangszereket kellene elfogadniuk. Csak hát olyanokat eleve nem lehet linkelni, ugyebár. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|