Keresés

Részletes keresés

Abrash Creative Commons License 2008-08-14 23:53:38 92
nyugi..
A hozzászólás:
Stms Creative Commons License 2008-08-10 20:10:15 81
Annyit kinézek belőled, hogy nem kevered össze a felvételt az élő zenével. Szóval innentől (mivel feltételezem, tökéletesen érted miről beszéltem), felesleges a további eszmecsere erről.
Ha mégis tévednék -- bár erre valóban nem látok esélyt --, akkor olyan műszaki-kulturális szakadék van köztünk, aminek áthidalásához legalább az általános iskolai tananyag átismétlése szükségeltetik részedről.
Előzmény:
Mandarin, a híres vagány Creative Commons License 2008-08-08 14:02:59 76
A mikrofon használatához is szükség van elektromosságra. Hiába raksz egy mikrofont a hang elé, ha mondjuk nincs áram, nem működik a hangfal, illetve az erősítő, amibe dugod.

Az elektronika-fóbiásoknak tehát kizárólag a mikrofon nélkül, akusztikusan a levegőbe szóló hangszereket kellene elfogadniuk. Csak hát olyanokat eleve nem lehet linkelni, ugyebár.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!