Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kuzo4 Creative Commons License 2008-08-10 13:41:01 134
Így első hallásra az nem nagyon lehet vízkőprobléma, ha lassan melegszik be.
Előzmény:
ratobi Creative Commons License 2008-08-10 07:46:39 133
Sziasztok!
Hátha valakinek van tapasztalata...
SENSEO kávéfőzőnknek van vizkőproblémája (lassan melegszik be).
A termékhez "ajánlott" vizkőoldó nem olcsó. De az ecetsavas megoldást nem ajánlják. Mivel lehet helyettesíteni a gyárit. Tud valaki valamit mondani?
köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!