Keresés

Részletes keresés

kónyupapa Creative Commons License 2008-08-10 20:44:28 3972
A 2 dolog mennyiben függ össze? Az alkatrészeket ugye nem a kereskedelmi forgalomban lévő darabokból szerelik ki? A jótállás tartalmazza, hogy hány évig kell biztosítani az alkatrész ellátást, és ha ezt nem teljesítik, annak következménye kell, hogy legyen. Az egy más téma, hogy van-e?
A hozzászólás:
igus Creative Commons License 2008-08-09 14:48:57 3970

Egy kicsit magason tartod az árát.

 

Én pénteken vettem egy használt S7000-t, 25000 Ft-ért adták.

 

Ugyanis a S7000 már nincs kereskedelmi forgalomban, tehát az esetleges szervizelése - alkatrész hiányában nem megoldható. Ez a kockázata a S7000 tulajdonosainak.

Előzmény:
Midlandos Creative Commons License 2008-08-09 13:28:53 3969

Sziasztok

 

Eladó egy S 7000, 3 éves karcolásmentes, mindig táskában tartottam, kb. 4500 fotó készült vele.

Minden tartozéka megvan, még a gyári doboza is. + 512 XD, 512 CF .

+ 2 rend 4 db aksi és táska.

 

Ár 55.000 Ft., megbeszélhető.

Tel. 30/2029420

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!