|
|
|
|
 |
kónyupapa
2008-08-10 20:44:28
|
3972
|
| A 2 dolog mennyiben függ össze? Az alkatrészeket ugye nem a kereskedelmi forgalomban lévő darabokból szerelik ki? A jótállás tartalmazza, hogy hány évig kell biztosítani az alkatrész ellátást, és ha ezt nem teljesítik, annak következménye kell, hogy legyen. Az egy más téma, hogy van-e? |
|
A hozzászólás:
 |
igus
2008-08-09 14:48:57
|
3970
|
Egy kicsit magason tartod az árát.
Én pénteken vettem egy használt S7000-t, 25000 Ft-ért adták.
Ugyanis a S7000 már nincs kereskedelmi forgalomban, tehát az esetleges szervizelése - alkatrész hiányában nem megoldható. Ez a kockázata a S7000 tulajdonosainak. |
|
Előzmény:
 |
Midlandos
2008-08-09 13:28:53
|
3969
|
Sziasztok
Eladó egy S 7000, 3 éves karcolásmentes, mindig táskában tartottam, kb. 4500 fotó készült vele.
Minden tartozéka megvan, még a gyári doboza is. + 512 XD, 512 CF .
+ 2 rend 4 db aksi és táska.
Ár 55.000 Ft., megbeszélhető.
Tel. 30/2029420 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|