Keresés

Részletes keresés

kónyupapa Creative Commons License 2008-08-10 20:39:38 3971
Ez a "gyári doboz" dolog erősen elgondolkoztatott, komolyan meginogtam.
Nekem még 35 évvel ezelőttről a Junosztyom doboza is megvan - most már tudom, hogy fogom eladni a TV-met:-)
igus Creative Commons License 2008-08-09 14:48:57 3970

Egy kicsit magason tartod az árát.

 

Én pénteken vettem egy használt S7000-t, 25000 Ft-ért adták.

 

Ugyanis a S7000 már nincs kereskedelmi forgalomban, tehát az esetleges szervizelése - alkatrész hiányában nem megoldható. Ez a kockázata a S7000 tulajdonosainak.

A hozzászólás:
Midlandos Creative Commons License 2008-08-09 13:28:53 3969

Sziasztok

 

Eladó egy S 7000, 3 éves karcolásmentes, mindig táskában tartottam, kb. 4500 fotó készült vele.

Minden tartozéka megvan, még a gyári doboza is. + 512 XD, 512 CF .

+ 2 rend 4 db aksi és táska.

 

Ár 55.000 Ft., megbeszélhető.

Tel. 30/2029420

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!