|
|
|
|
 |
kónyupapa
2008-08-10 20:39:38
|
3971
|
Ez a "gyári doboz" dolog erősen elgondolkoztatott, komolyan meginogtam. Nekem még 35 évvel ezelőttről a Junosztyom doboza is megvan - most már tudom, hogy fogom eladni a TV-met:-) |
|
 |
igus
2008-08-09 14:48:57
|
3970
|
Egy kicsit magason tartod az árát.
Én pénteken vettem egy használt S7000-t, 25000 Ft-ért adták.
Ugyanis a S7000 már nincs kereskedelmi forgalomban, tehát az esetleges szervizelése - alkatrész hiányában nem megoldható. Ez a kockázata a S7000 tulajdonosainak. |
|
A hozzászólás:
 |
Midlandos
2008-08-09 13:28:53
|
3969
|
Sziasztok
Eladó egy S 7000, 3 éves karcolásmentes, mindig táskában tartottam, kb. 4500 fotó készült vele.
Minden tartozéka megvan, még a gyári doboza is. + 512 XD, 512 CF .
+ 2 rend 4 db aksi és táska.
Ár 55.000 Ft., megbeszélhető.
Tel. 30/2029420 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|