Keresés

Részletes keresés

originalqszi Creative Commons License 2008-08-30 07:30:38 89
Pl. a holokauszt szenvedőket a nem holokauszt szenvedőktől:DDDDDDDD Szerinted csak qtya van?????? Szerinted nincs német juhász, tacskó, vagy dán dog?????????
Or Kán Creative Commons License 2008-08-07 14:21:55 7
Nyilván megkülönböztet, de ebben én nem látok olyan nagy tragédiát.
A hozzászólás:
Feinhold Kázmér Creative Commons License 2008-08-07 14:19:07 3

 

Ezt írod: Én nem vagyok rasszista, nem származás vagy bőrszín alapján ítélek meg embereket.

 

Utána pedig: Miért szeressenek pl. a cigányok és a zsidók minket?

 

Ha nem különböztetsz meg senkit sem származás vagy bőrszin alapján akkor nem létezik számodra csak magyar állampolgár. Hogy kerül elő egyáltalán az hogy valaki zsidó, vagy cigány? És mi az, hogy minket? Kiktől különítesz el kiket?

Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-08-07 14:07:40 -
Mi vagyunk a legdepressziósabbak, sok az öngyilkos, híresen pesszimisták vagyunk, majdnem az összes Nobel díjast elüldöztük és szerintem utáljuk magunkat. Mit lehet rajtunk szeretni? Miért szeressenek pl. a cigányok és a zsidók minket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!