|
|
|
|
 |
Tima2
2008-08-07 12:05:52
|
48
|
| Általában szokták javasolni ellenük a kutyaszőrt. Gondolom, ha a szőrhöz maga a kutya is társul, az még ijesztőbb és riasztóbb egy nyest számára. |
|
A hozzászólás:
 |
marszi82
2008-08-07 11:34:30
|
46
|
| Köszönöm szépen!A "nyestet" nem a padláson,hanem a fa házunkban láttam.Akkor is csak a fejét.A hangját viszont annál jobban hallottam.Bezártam a kutyámat "mellé" és azóta nem láttam-hallottam.Az is lehet,hogy a hely nem volt neki szimpi,mert nálunk csak kutya és macska van.Takarmányunk sincs.Remélem nem is jön vissza. |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2008-07-23 09:57:07
|
38
|
| Ha nagyon jól érzi magát, van egyfajta "makogó" hangja, kb., mint a görényeknek, de annál kicsit visszafogottabb. Ha a padláson hallod, akkor gondolom dübörgő, ha ijesztgetni akar Téged, akkor morog és olyat tud visítani, hogy még Alien vére is rögtön megfagyna tőle. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|