|
|
|
|
 |
nextdoor
2008-08-22 20:52:29
|
7208
|
Az Illatos úton ismét teltház van. Az örökbefogadó nap óta eltelt nem egészen két hét alatt 50 új kutya került be... |
|
A hozzászólás:
 |
piroska1
2008-08-06 19:14:49
|
7207
|
Sziasztok!
ÖRÖKBEFOGADÓ NAP:AUGUSZTUS 10.-ÉN az ILLATOS ÚTON!!!!!!!!!!!
Budapesten az Illatos Úti Ebrendészeti Telepen totális teltház van, és mint tudjuk, a helyhiány miatt a gazdátlan állatkákat néhány hét után elaltatják. A válsághelyzet megoldása érdekében 2008. augusztus 10-én (vasárnap) Örökbefogadó Napot tartanak a telepen (Budapest IX. Illatos u. 23/A). Az örökbefogadott kutyusok a védőoltás és az országkódos mikrochip mellé a szponzorok jóvoltából nyakörvet, pórázt, csomagot, ízesített féreghajtó tablettát, négyszeres védelmet nyújtó (bolha és kullancs ellen is védő) cseppet, az örökbefogadók pedig levásárolható utalványt kapnak.
A kutyák képeit a http://www.illatosut.hu weboldalon lehet megtekinteni, az Örökbefogadó Napról pedig a Telepen lehet érdeklődni a 280-6832-es számon Dr. Kozma Tamás telepvezető főállatorvosnál. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|