Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2008-08-04 15:46:26 2977

Szia! Nekem is van egy ilyen vakum, így érdekelt nem vagyok.

 

De elárulhatsz magadról többet, ha akarsz: mit szoktál fotózni?

 

Péter

Előzmény:
A-Zoli Creative Commons License 2008-08-04 15:23:10 2976

Üdv!

Elnézést, h ide írok, csupán azért teszem, mert van egy eladó vakum, és Nyíregyháza közelében élek, hátha valakinek szüksége lenne rá.

Nikon SB800 két éves nagyon jó állapotban.

50.000,-ft

20/345-5614

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!