|
|
|
|
 |
Thomas_
2008-08-04 12:15:20
|
89
|
| Meg kene neznem ujra a Pingvines filmet, nagyon regen lattam:) Akkor nekem eleg rohejes volt a Pingvin, ahogy kinezett, es ez ranyomta a belyeget az egeszre:) De ez tobb, mint 10 eve volt, lehet hogy most mar jobban tetszene. |
|
A hozzászólás:
 |
Sweeney Todd
2008-08-04 11:44:24
|
86
|
| azért a második tim b.-ös se volt rossz. imádtam a darkos gothem cityt. kicsit tartok attól, h jack n. jokerét (meg a nevetését) senki sem lesz képes felülmúlni, de annyira jók a hírek, h biztos sikerül. |
|
Előzmény:
 |
Thomas_
2008-08-04 11:36:26
|
84
|
Jaja, a Batman: Kezdodik tenyleg a legjobb Batman film volt eddig, talan csak a legelso Tim Burton-os vehette fel vele a versenyt. A Sotet lovag meg, ejjj, meg mindig elso az IMDb-n, igaz mar nem olyan nagy elonnyel, ahogy az orok fanyalgok is szep lassan megnezik... de akkor is szep teljesitmeny ez a 9.2 pont, kozel 200 ezer szavazatnal:) De az a majdnem $400M sem, amit osszeszedett 18 nap alatt. Kedvenc Box Office oldalamon, a boxofficemojo.com-on mar egyenesen a Titanichoz hasonlitjak a beveteleit, bar azt azert gyanitom, nem fogja behozni:)
A vampircsokot en nem lattam szerintem, legalabbis nem emlekszem ra, de mar regota neki akarok allni vegignezni az osszes reszt, csak nagyon-nagyon sok ido... Viszont az szerintem is biztos, hogy az UFO-s vonalat kellett volna folytatni, hisz az volt a sorozat lenyege. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|