Keresés

Részletes keresés

Sweeney Todd Creative Commons License 2008-08-04 11:45:35 87
ja, látom, h nem oda linkelt. szóval sorozat/2. szezon/7. rész. szentháromság a címe.
A hozzászólás:
Sweeney Todd Creative Commons License 2008-08-04 11:42:50 85
http://www.x-aktak.hu/
Előzmény:
Thomas_ Creative Commons License 2008-08-04 11:36:26 84
Jaja, a Batman: Kezdodik tenyleg a legjobb Batman film volt eddig, talan csak a legelso Tim Burton-os vehette fel vele a versenyt. A Sotet lovag meg, ejjj, meg mindig elso az IMDb-n, igaz mar nem olyan nagy elonnyel, ahogy az orok fanyalgok is szep lassan megnezik... de akkor is szep teljesitmeny ez a 9.2 pont, kozel 200 ezer szavazatnal:) De az a majdnem $400M sem, amit osszeszedett 18 nap alatt. Kedvenc Box Office oldalamon, a boxofficemojo.com-on mar egyenesen a Titanichoz hasonlitjak a beveteleit, bar azt azert gyanitom, nem fogja behozni:)

A vampircsokot en nem lattam szerintem, legalabbis nem emlekszem ra, de mar regota neki akarok allni vegignezni az osszes reszt, csak nagyon-nagyon sok ido...
Viszont az szerintem is biztos, hogy az UFO-s vonalat kellett volna folytatni, hisz az volt a sorozat lenyege.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!