Keresés

Részletes keresés

Sweeney Todd Creative Commons License 2008-08-04 11:44:24 86
azért a második tim b.-ös se volt rossz. imádtam a darkos gothem cityt. kicsit tartok attól, h jack n. jokerét (meg a nevetését) senki sem lesz képes felülmúlni, de annyira jók a hírek, h biztos sikerül.
Sweeney Todd Creative Commons License 2008-08-04 11:42:50 85
http://www.x-aktak.hu/
A hozzászólás:
Thomas_ Creative Commons License 2008-08-04 11:36:26 84
Jaja, a Batman: Kezdodik tenyleg a legjobb Batman film volt eddig, talan csak a legelso Tim Burton-os vehette fel vele a versenyt. A Sotet lovag meg, ejjj, meg mindig elso az IMDb-n, igaz mar nem olyan nagy elonnyel, ahogy az orok fanyalgok is szep lassan megnezik... de akkor is szep teljesitmeny ez a 9.2 pont, kozel 200 ezer szavazatnal:) De az a majdnem $400M sem, amit osszeszedett 18 nap alatt. Kedvenc Box Office oldalamon, a boxofficemojo.com-on mar egyenesen a Titanichoz hasonlitjak a beveteleit, bar azt azert gyanitom, nem fogja behozni:)

A vampircsokot en nem lattam szerintem, legalabbis nem emlekszem ra, de mar regota neki akarok allni vegignezni az osszes reszt, csak nagyon-nagyon sok ido...
Viszont az szerintem is biztos, hogy az UFO-s vonalat kellett volna folytatni, hisz az volt a sorozat lenyege.
Előzmény:
Sweeney Todd Creative Commons License 2008-08-04 11:19:06 83

bale a legjobb fiatal színész, baromi tehetséges! batman az első 2 timburton mozi után fújt ki egy időre, aztán nolennek sikerült feltámasztania. az előzö rész igen csak prifira sikerült.

 

kritika:

 

http://www.mozinet.hu/index.nof?o=0&nyelvid=1&k1=1&k2=43&filmid=2926

 

 

a plakát, mármint ez, nem a moziplakát az ebayről van.

(nem ez az, hanem az eredeti fekete-fehér)

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!