|
|
 |
Thomas_
2008-08-04 11:36:26
|
84
|
Jaja, a Batman: Kezdodik tenyleg a legjobb Batman film volt eddig, talan csak a legelso Tim Burton-os vehette fel vele a versenyt. A Sotet lovag meg, ejjj, meg mindig elso az IMDb-n, igaz mar nem olyan nagy elonnyel, ahogy az orok fanyalgok is szep lassan megnezik... de akkor is szep teljesitmeny ez a 9.2 pont, kozel 200 ezer szavazatnal:) De az a majdnem $400M sem, amit osszeszedett 18 nap alatt. Kedvenc Box Office oldalamon, a boxofficemojo.com-on mar egyenesen a Titanichoz hasonlitjak a beveteleit, bar azt azert gyanitom, nem fogja behozni:)
A vampircsokot en nem lattam szerintem, legalabbis nem emlekszem ra, de mar regota neki akarok allni vegignezni az osszes reszt, csak nagyon-nagyon sok ido... Viszont az szerintem is biztos, hogy az UFO-s vonalat kellett volna folytatni, hisz az volt a sorozat lenyege. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
DeeDee83
2008-08-04 11:12:06
|
82
|
Több logika lett volna benne, ha az ufó-vonallal folytatják. De ha még várnak 4 évet, hogy ne időutazás a jövőbe legyen... lehet még ennyien sem mentek volna el a moziba megnézni. :S
Ágyban feküdtek, ágyjelenet, kész, nincs vita. ;D
Hm...jajah, nem volt rossz jelenet a vámpírcsajos. Bár már azelőtt is kegyetlen érzékinek találtam, ha egy férfi borotválkozik. B)))
Nyehh, szerencsés plakáttulajdonos. :P Kicsiny kis városkámban talán ha lesz egy példány, gyanítom az sem az enyém lesz. :S Mellesleg az angol plakát tetszik a legjobban, nemtom miért lett az más, mint a többi országban, de az nem annyira mű.
CC-nek adhatsz két extra rúgást a nevemben az utolsó sorozatért is. :DDD Abban volt pár annyira gáz rész, hogy az azokra fordított pénzt simán adhatták volna David-nek is, hogy maradjon tovább a sorozatban... De a finálé jó lett, és azért nem volt rossz a két új ügynök sem. (Szimpibbek voltak, mint ez a két másik a mozifilmben. Főleg a csaj.)
Várjátok csak a Setít lovagot. B) Szegény Heath miatt megnézném, de ez a Bale gyerek annyira unszimpi, hogy sztem nem veszem rá magam egy mozilátogatásra. :S A Batman is az első rész után fújt ki végleg. Megint csak szerintem. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|