Keresés

Részletes keresés

Sweeney Todd Creative Commons License 2008-08-04 11:19:06 83

bale a legjobb fiatal színész, baromi tehetséges! batman az első 2 timburton mozi után fújt ki egy időre, aztán nolennek sikerült feltámasztania. az előzö rész igen csak prifira sikerült.

 

kritika:

 

http://www.mozinet.hu/index.nof?o=0&nyelvid=1&k1=1&k2=43&filmid=2926

 

 

a plakát, mármint ez, nem a moziplakát az ebayről van.

(nem ez az, hanem az eredeti fekete-fehér)

 

 

 

 

A hozzászólás:
DeeDee83 Creative Commons License 2008-08-04 11:12:06 82

Több logika lett volna benne, ha az ufó-vonallal folytatják. De ha még várnak 4 évet, hogy ne időutazás a jövőbe legyen... lehet még ennyien sem mentek volna el a moziba megnézni. :S

 

Ágyban feküdtek, ágyjelenet, kész, nincs vita. ;D

 

Hm...jajah, nem volt rossz jelenet a vámpírcsajos. Bár már azelőtt is kegyetlen érzékinek találtam, ha egy férfi borotválkozik. B)))

 

Nyehh, szerencsés plakáttulajdonos. :P Kicsiny kis városkámban talán ha lesz egy példány, gyanítom az sem az enyém lesz. :S Mellesleg az angol plakát tetszik a legjobban, nemtom miért lett az más, mint a többi országban, de az nem annyira mű.

 

CC-nek adhatsz két extra rúgást a nevemben az utolsó sorozatért is. :DDD Abban volt pár annyira gáz rész, hogy az azokra fordított pénzt simán adhatták volna David-nek is, hogy maradjon tovább a sorozatban... De a finálé jó lett, és azért nem volt rossz a két új ügynök sem. (Szimpibbek voltak, mint ez a két másik a mozifilmben. Főleg a csaj.)

 

Várjátok csak a Setít lovagot. B) Szegény Heath miatt megnézném, de ez a Bale gyerek annyira unszimpi, hogy sztem nem veszem rá magam egy mozilátogatásra. :S A Batman is az első rész után fújt ki végleg. Megint csak szerintem. :)

Előzmény:
Sweeney Todd Creative Commons License 2008-08-04 10:51:48 80

nade a fő csapás az ufo vonal. mért nem lehetett 2012-tő az ufo inváziótól folytatni? mért ilyen kis semmilyen témát rángattak elő? hát azért azt ágyjelenetnek nem nevezném, csak dumáltak hülyeségeket.

 

(mellesleg a kszakták legszexisebb jelenete az, ahol mulder (nyami-nyami) csókolózik a vámpírcsajjal. hát az vm oltárian érzéki!)

 

a plakátot nem adom, tök sok utánajárás van benne! :)

a nappalim díszhelyén van. a stephen king gyújteményem felett. :)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!