Több logika lett volna benne, ha az ufó-vonallal folytatják. De ha még várnak 4 évet, hogy ne időutazás a jövőbe legyen... lehet még ennyien sem mentek volna el a moziba megnézni. :S
Ágyban feküdtek, ágyjelenet, kész, nincs vita. ;D
Hm...jajah, nem volt rossz jelenet a vámpírcsajos. Bár már azelőtt is kegyetlen érzékinek találtam, ha egy férfi borotválkozik. B)))
Nyehh, szerencsés plakáttulajdonos. :P Kicsiny kis városkámban talán ha lesz egy példány, gyanítom az sem az enyém lesz. :S Mellesleg az angol plakát tetszik a legjobban, nemtom miért lett az más, mint a többi országban, de az nem annyira mű.
CC-nek adhatsz két extra rúgást a nevemben az utolsó sorozatért is. :DDD Abban volt pár annyira gáz rész, hogy az azokra fordított pénzt simán adhatták volna David-nek is, hogy maradjon tovább a sorozatban... De a finálé jó lett, és azért nem volt rossz a két új ügynök sem. (Szimpibbek voltak, mint ez a két másik a mozifilmben. Főleg a csaj.)
Várjátok csak a Setít lovagot. B) Szegény Heath miatt megnézném, de ez a Bale gyerek annyira unszimpi, hogy sztem nem veszem rá magam egy mozilátogatásra. :S A Batman is az első rész után fújt ki végleg. Megint csak szerintem. :) |