Keresés

Részletes keresés

Sweeney Todd Creative Commons License 2008-08-09 08:33:48 91

na, tegnap megnéztem!

 

batman spoiler

 

azóta vagyok batman fan, h 8 évesen a kicsit sem eu képes játszótéren, sötétedéskor, a "rakéta" tetején oda jutottam a képregényben, h joker beesik a savba. ez olyan borzongatós volt, h azóta imádom!

 

tetszik, csak az a problémám vele, h:

 

1., túl hosszú, bár előnyére vált a filmnek, h szinte sehol sem ül le, végig tart a feszültség.

 

2., nem elég képregényes. a film alapja képregény. annyira valósághűre vették a figurákat, h sima igazságosztó szuperhőssel, és egy pszichopatával megállná a helyét.

 

3., nem volt képregényhű.

 

4., joker itt szuperkiszámíthatatlan, viszont nem olyan árnyalt, mint burton jokere. na és jack nicolson nevetése utánozhatatlan!

 

5., semmit sem tudtunk meg jokerről, nincs múltja.

 

6., kétarc színrelépésének túl gyorsan lett vége, pedig ő megérne egy külön filmet.

 

7., nekem kicsit sok volt az akció és kevés a motíváció.

 

8., tim b. darkos stílusa számomra inkább gothem city.

 

9., imádom christiant, de kicsit rágyúrhatott volna a szerepre, az előző filmben teljesen máshogy nézett ki. persze, nem tudhatom, h mi volt a rendezői utasítás.

 

a film nézhető, szórakoztató, biztos ismétlek még, csak számomra nem batman film.

A hozzászólás:
Thomas_ Creative Commons License 2008-08-04 10:46:02 79
En azert fanatikus nem voltam, de eleg sok reszt lattam, es szerettem is oket (foleg, ahol meg nem csak a nagy osszeeskuvesrol szolt), de az elso mozifilm nagy csalodas volt nekem. Ezt meg azert nem is akartam megnezni, mert mindenhol irtak, hogy semmi UFO meg paranormalis nincs benne, csak valami pedofil pap, meg mittudomen...

A Sotet lovagot en is nagyon varom:)))
Előzmény:
DeeDee83 Creative Commons License 2008-08-04 09:08:34 73
Azt nem mondom, hogy jobb volt, mint az első mozifilm, de azért nem volt olyan rossz, hogy fúj, erre senki ne üljön be, mert borzalom. (Azt hozzá kell tennem, hogy kb. 8 évig fanatikus rajongója voltam a sorozatnak, és máig szeretem. :)) Aki annó nem nézte az Aktákat, vagy nem igazán szerette, annak persze nem ajánlanám.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!