|
|
|
|
 |
Thomas_
2008-08-04 10:46:02
|
79
|
En azert fanatikus nem voltam, de eleg sok reszt lattam, es szerettem is oket (foleg, ahol meg nem csak a nagy osszeeskuvesrol szolt), de az elso mozifilm nagy csalodas volt nekem. Ezt meg azert nem is akartam megnezni, mert mindenhol irtak, hogy semmi UFO meg paranormalis nincs benne, csak valami pedofil pap, meg mittudomen...
A Sotet lovagot en is nagyon varom:))) |
|
 |
Sweeney Todd
2008-08-04 09:26:55
|
75
|
| a rajongók adtak 50%-ot, az azért elárul vmt. már meg is bukott a film. |
|
 |
Sweeney Todd
2008-08-04 09:26:03
|
74
|
nade én tk kszakta rajongó vagyok, még i want to believe-es plakátom is van!
pont ezért akadtam ki. ha ez a film 45 percbe van sűrítve, akkor is a sorozat egyik legrosszab epizódja, fel sem ér egy "sebhelyekkel", "gumiemberrel", "évákkal" és akkor még a fővonalról még nem is szóltam. |
|
A hozzászólás:
 |
DeeDee83
2008-08-04 09:08:34
|
73
|
| Azt nem mondom, hogy jobb volt, mint az első mozifilm, de azért nem volt olyan rossz, hogy fúj, erre senki ne üljön be, mert borzalom. (Azt hozzá kell tennem, hogy kb. 8 évig fanatikus rajongója voltam a sorozatnak, és máig szeretem. :)) Aki annó nem nézte az Aktákat, vagy nem igazán szerette, annak persze nem ajánlanám. |
|
Előzmény:
 |
Thomas_
2008-08-02 14:39:59
|
70
|
| Neked tetszett? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|