|
|
|
|
 |
Sweeney Todd
2008-08-04 08:43:33
|
72
|
mondjuk nálam már ott megbukik egy könyv/film, ha a szereplők olyan párbeszédet nyomnak, ahol csak a néző kedvéért mondják el a dolgokat, közben számukra semmi információ nincs a dialógusban.
meghaltam a közhelyes boncolgatástól, h isten ilyen, meg olyan. lerágott csont. a történet meg nem x-akta, egy sima d kategóriás thriller.
öcsémmel néztem meg, még a premier nagyján, azóta is azt hallgatom, h mekkora egy szemét vagyok. :) |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
DeeDee83
2008-08-02 13:13:42
|
69
|
| Na-na.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|