Keresés

Részletes keresés

Sweeney Todd Creative Commons License 2008-08-04 08:43:33 72

mondjuk nálam már ott megbukik egy könyv/film, ha a szereplők olyan párbeszédet nyomnak, ahol csak a néző kedvéért mondják el a dolgokat, közben számukra semmi információ nincs a dialógusban.

 

meghaltam a közhelyes boncolgatástól, h isten ilyen, meg olyan. lerágott csont. a történet meg nem x-akta, egy sima d kategóriás thriller.

 

öcsémmel néztem meg, még a premier nagyján, azóta is azt hallgatom, h mekkora egy szemét vagyok. :)

A hozzászólás:
Sweeney Todd Creative Commons License 2008-08-04 08:39:32 71

ne má' sobalány-inas párbeszédek, o történet, zavaros mellékszál.

 

itt egy jó kritika, ami kiemeli a hibákat:

 

http://www.mozinet.hu/index.nof?o=0&nyelvid=1&k1=1&k2=43&filmid=2920

 

 

Előzmény:
DeeDee83 Creative Commons License 2008-08-02 13:13:42 69
Na-na....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!