|
|
|
|
 |
DeeDee83
2008-08-04 09:08:34
|
73
|
| Azt nem mondom, hogy jobb volt, mint az első mozifilm, de azért nem volt olyan rossz, hogy fúj, erre senki ne üljön be, mert borzalom. (Azt hozzá kell tennem, hogy kb. 8 évig fanatikus rajongója voltam a sorozatnak, és máig szeretem. :)) Aki annó nem nézte az Aktákat, vagy nem igazán szerette, annak persze nem ajánlanám. |
|
A hozzászólás:
 |
Thomas_
2008-08-02 14:39:59
|
70
|
| Neked tetszett? |
|
Előzmény:
 |
DeeDee83
2008-08-02 13:13:42
|
69
|
| Na-na.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|