|
|
|
|
 |
szeredeizoltan
2012-02-02 13:59:29
|
8298
|
Szia!
Látom, hogy te nyitottad a topicot, és olvastam is a hozzászólásaidat, de nekem ez túl magas:) Ha vélatlenül tudnál egy használt strucc keletetőt eladót azt megköszönném(olyasmit mint neked van)
KÖszönettel Szeredi Zoltán
UI:(remélem nem baj h tegeztelek) |
|
 |
tomkay
2008-07-30 16:13:30
|
32
|
Üdv mindenkinek!
Fapeter ez nagyon nagy ötlet volt.Gratula hozzá!
Látom már vannak ismerősök is.:)))
Már régóta szeretnék összedobni egy ilyet,csak eddig mindig lebeszéltek róla.Végre lesz olyan is aki rábeszél.:)))
Majd engem is az elejétől érdekel a dolog. |
|
 |
fapeter
2008-07-30 06:42:09
|
0
|
Tisztelettel várok minden érdeklődőt! |
|
A hozzászólás:
 |
fapeter
2008-07-30 06:40:31
|
-
|
Helló Mindenki!
Kb 10 éve müködik az elsö gépem, mindíg "csiszolgatok" rajta valamit,
keltettem már benne a házityúkon kívül fácánt, fürjet, struccot is.
Azért hoztam létre a topicot, hogy ha valakinek hasonló hobbija van,
dolgozzuk ki együtt az apró részleteket! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|