Keresés

Részletes keresés

szeredeizoltan Creative Commons License 2012-02-02 13:59:29 8298

Szia!

Látom, hogy te nyitottad a topicot, és olvastam is a hozzászólásaidat, de nekem ez túl magas:) Ha vélatlenül tudnál egy használt strucc keletetőt eladót azt megköszönném(olyasmit mint neked van)

KÖszönettel Szeredi Zoltán

UI:(remélem nem baj h tegeztelek)

tomkay Creative Commons License 2008-07-30 16:13:30 32

Üdv mindenkinek!

 

 

Fapeter ez nagyon nagy ötlet volt.Gratula hozzá!

Látom már vannak ismerősök is.:)))

Már régóta szeretnék összedobni egy ilyet,csak eddig mindig lebeszéltek róla.Végre lesz olyan is aki rábeszél.:)))

Majd engem is az elejétől érdekel a dolog.

venyigeszu2 Creative Commons License 2008-07-30 07:29:21 1
Gratulálok
fapeter Creative Commons License 2008-07-30 06:42:09 0

Tisztelettel várok minden érdeklődőt!

A hozzászólás:
fapeter Creative Commons License 2008-07-30 06:40:31 -

Helló Mindenki!

 

Kb 10 éve müködik az elsö gépem, mindíg "csiszolgatok" rajta valamit,

keltettem már benne a házityúkon kívül fácánt, fürjet, struccot is.

 

Azért hoztam létre a topicot, hogy ha valakinek hasonló hobbija van,

dolgozzuk ki együtt az apró részleteket! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!