Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-07-29 22:24:37 48
Szia!

Ahogy írtam, ő a legintelligensebb rágcsáló, kb 2 évet mondanak, de jó körülmények között ez több is lehet.

Maga az állat, ahol én vettem 450 Ft volt, a ketrec:nagy lehetőleg emeletes, etető(rozsdamentes csavarozható),önitató, ház, alom, kaja,stb kb 10 000 Ft volt.

Bár a kölyök kicsi, nagyon hamar nő meg.
Fontos jó almot venni, mert szaga lehet.

Naponta kell foglalkozni vele:Berakod a kezed, megszagoltatod, úgy veszed ki.

Felrakod a válladra, zsebbe lehet szoktatni.

Érdemes vastagabb ruhát venni hozzá, mert a karmaival megkarcolhatja a vállad.

Nagyon barátságos, imád szaladgálni, enni.

Ha a kezedben mosakszik, teljes a bizalom.

Vigyázat szabadulóművész!
Mindenre fel tud mászni, helyből kiugrik a kádból.Nem semmi.
Remélem tudtam segíteni!

Üdv:Nikaro
Sweeney Todd Creative Commons License 2008-07-29 10:56:20 47
irány át a "nade kinek van patkánya?" topikba!
A hozzászólás:
Roland15 Creative Commons License 2008-07-29 09:59:29 46
Sziasztok!
Gondolkodom egy patkány beszerzésén, lenne egy pár kérdésem: mennyire intelligens? Kb. meddig él?
Előre is köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!