|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-07-29 22:24:37
|
48
|
Szia!
Ahogy írtam, ő a legintelligensebb rágcsáló, kb 2 évet mondanak, de jó körülmények között ez több is lehet.
Maga az állat, ahol én vettem 450 Ft volt, a ketrec:nagy lehetőleg emeletes, etető(rozsdamentes csavarozható),önitató, ház, alom, kaja,stb kb 10 000 Ft volt.
Bár a kölyök kicsi, nagyon hamar nő meg. Fontos jó almot venni, mert szaga lehet.
Naponta kell foglalkozni vele:Berakod a kezed, megszagoltatod, úgy veszed ki.
Felrakod a válladra, zsebbe lehet szoktatni.
Érdemes vastagabb ruhát venni hozzá, mert a karmaival megkarcolhatja a vállad.
Nagyon barátságos, imád szaladgálni, enni.
Ha a kezedben mosakszik, teljes a bizalom.
Vigyázat szabadulóművész! Mindenre fel tud mászni, helyből kiugrik a kádból.Nem semmi. Remélem tudtam segíteni!
Üdv:Nikaro |
|
 |
Sweeney Todd
2008-07-29 10:56:20
|
47
|
| irány át a "nade kinek van patkánya?" topikba! |
|
A hozzászólás:
 |
Roland15
2008-07-29 09:59:29
|
46
|
Sziasztok! Gondolkodom egy patkány beszerzésén, lenne egy pár kérdésem: mennyire intelligens? Kb. meddig él? Előre is köszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|