Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
excdrac Creative Commons License 2008-07-25 08:31:13 74
az Faraday-kalitka, belülre nem megy a töltés, abba azért biztonságban vagy szerintem..... vagysem....
Előzmény:
szega Creative Commons License 2008-07-25 08:28:32 73

Jogos! Én a kocsiban ültem... :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!