Keresés

Részletes keresés

i.know Creative Commons License 2008-07-25 03:56:34 37
szia.
nem fog elfertőződni ha betadinnal kenegeted és szerintem felesleges érzéstelenitő mert az is ugyanúgy fáj (ha már kaptál lidokaint akkor tudod) ha nem jobban mint a szúrás.
A hozzászólás:
Vivi94 Creative Commons License 2008-07-24 14:32:59 35
És még az lenne a kérdésem h nem fertőző h például minden belemehet a lukba értitek..:S:S

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!