|
|
|
|
 |
kisnyuli
2008-07-24 13:21:51
|
346
|
A DGY-n kívüli területek legalább négy különböző kézben vannak.
Tisztellek benneteket a türelmetekért és a megértésetekért. Én ugyan nem vettem ott lakást, de mellette lakom, és látom nap mint nap, ahogy emberek jönnek körülnéznek, és szomorúan tapasztalják, hogy ebből sem lesz egyhamar költözés.
Az az igazság, hogy az első perctől kezdve nem stimmelt ez az építkezés. Mi végignéztünk itt jó pár építkezést és én azt mondom, aki tud szálljon ki :(
Bocs. |
|
A hozzászólás:
 |
napsugar8200
2008-07-24 09:19:02
|
345
|
Ha hazudnak is, saját maguk alatt vágják a fát, mert szerintem ők buknának a legnagyobbat. Senki érdekét sem szolgálja, hogy leálljon az építkezés, és úgy hagyják az elkövetkezendő évtizedekre.
Én még bizakodó vagyok, de ha tévedek, akkor egy összefogás igen jól jönne. Én nem gondolom, hogy velük kéne pereskedni, hanem valakivel meg kéne csináltatni, legyen az a Mediterrán tulaja vagy akárki.
Ez az egyetlen házegyüttes, ami nem abban a kézben van...És itt nem összeesküvés-elméletet akarok gyártani, csak megjegyeztem.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|