|
|
|
|
 |
Tima2
2008-07-23 09:57:07
|
38
|
| Ha nagyon jól érzi magát, van egyfajta "makogó" hangja, kb., mint a görényeknek, de annál kicsit visszafogottabb. Ha a padláson hallod, akkor gondolom dübörgő, ha ijesztgetni akar Téged, akkor morog és olyat tud visítani, hogy még Alien vére is rögtön megfagyna tőle. |
|
A hozzászólás:
 |
marszi82
2008-07-22 21:39:15
|
37
|
| Tudom én is,hogy ezzel nem oldódik meg a helyzet.Nem is azt írtam.Ha valaki félreértette akkor bocsánat.Arra viszont senki nem válaszolt milyen a nyest hangja. |
|
Előzmény:
 |
szega
2008-07-22 07:46:18
|
36
|
| A nyest nem védett, bár ettől a probléma még nem oldódik meg... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|