Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2008-07-23 09:57:07 38
Ha nagyon jól érzi magát, van egyfajta "makogó" hangja, kb., mint a görényeknek, de annál kicsit visszafogottabb. Ha a padláson hallod, akkor gondolom dübörgő, ha ijesztgetni akar Téged, akkor morog és olyat tud visítani, hogy még Alien vére is rögtön megfagyna tőle.
A hozzászólás:
marszi82 Creative Commons License 2008-07-22 21:39:15 37
Tudom én is,hogy ezzel nem oldódik meg a helyzet.Nem is azt írtam.Ha valaki félreértette akkor bocsánat.Arra viszont senki nem válaszolt milyen a nyest hangja.
Előzmény:
szega Creative Commons License 2008-07-22 07:46:18 36
A nyest nem védett, bár ettől a probléma még nem oldódik meg...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!