|
|
|
|
 |
marszi82
2008-07-22 21:39:15
|
37
|
| Tudom én is,hogy ezzel nem oldódik meg a helyzet.Nem is azt írtam.Ha valaki félreértette akkor bocsánat.Arra viszont senki nem válaszolt milyen a nyest hangja. |
|
A hozzászólás:
 |
szega
2008-07-22 07:46:18
|
36
|
| A nyest nem védett, bár ettől a probléma még nem oldódik meg... |
|
Előzmény:
 |
marszi82
2008-07-21 01:50:47
|
35
|
Sziasztok!Azt nem tudom,hogy védett állat e a nyest.Volt nálunk is,beszéltünk is az állatorvossal,hogy lehet megszabadulni tőle.Ha jó helyet talál magának nem megy el.Kaptunk egy tippet:a tojás a kedvenc eledele,de csak akkor eszi meg ha nem érzi meg az ember szagát rajta.Vagyis kesztyű használata kell.Egy nagyon kicsi lukon keresztül valami nagyon erős mérget kell beletenni.Ezt berakni az "elemózsiáskosarába".Azt nem tudom hatásos-e mert a miénk továbbállt mire megcsináltuk volna.Ja, a nyest ha veszélyben érzi magát megtámadja az embert is.Mindenki maga döncse el fél-e tőle.Lenne egy kérésem.Ha valaki tudja milyen a hangja az írja meg.Előre is köszönöm. Sziasztok! Sok szerencsét mindenkinek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|