|
|
|
|
 |
valacky77
2008-10-22 21:08:49
|
54
|
| Szia! Engem érdekel ha van még belőle!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Smaragd Sárkány
2008-07-17 16:53:20
|
44
|
2008.05.31.-én született 12 kispatkány közül keresnek gazdit páran.
Mindegyik sziámi, szép mintával!
A linken megtekinthetők és kb 2 hét múlva lehet értük jönni. Pesten lakom.
Érdeklődés, és jelentkezés a patkányokra a smaragdsarkany@citromail.hu címen.
Mindegyikhez lesz származási lap.
Anyuka: sziámi bareback fuzz pink szemű Apuka: sziámi blazed husky vörös szemű, dumbo
Anyai vonal: Nagypapa: ezüst-aguti blazed, fekete szemű, dumbo Nagymama: ezüst-aguti bs, fekete szemű
Apai vonal: Nagypapa: sziámi banded, dumbo Nagymama: fekete banded rex, dumbo
Bővebb info a származásin.
A képeken az elsőn a két patched látható egyőtt, egy fiú, egy lány, közülük egy nálam marad, egy potencionálisan foglalt. Ettől függetlenül jelentkezést mindegyikre várok DSC_xxxx.JPG jelzéssel.
http://kep.tar.hu/smaragdsarkany/50585756#2 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|