Keresés

Részletes keresés

valacky77 Creative Commons License 2008-10-22 21:08:49 54
Szia! Engem érdekel ha van még belőle!!!!
A hozzászólás:
Smaragd Sárkány Creative Commons License 2008-07-17 16:53:20 44
2008.05.31.-én született 12 kispatkány közül keresnek gazdit páran.

Mindegyik sziámi, szép mintával!

A linken megtekinthetők és kb 2 hét múlva lehet értük jönni. Pesten lakom.

Érdeklődés, és jelentkezés a patkányokra a smaragdsarkany@citromail.hu címen.

Mindegyikhez lesz származási lap.

Anyuka: sziámi bareback fuzz pink szemű
Apuka: sziámi blazed husky vörös szemű, dumbo

Anyai vonal:
Nagypapa: ezüst-aguti blazed, fekete szemű, dumbo
Nagymama: ezüst-aguti bs, fekete szemű

Apai vonal:
Nagypapa: sziámi banded, dumbo
Nagymama: fekete banded rex, dumbo

Bővebb info a származásin.

A képeken az elsőn a két patched látható egyőtt, egy fiú, egy lány, közülük egy nálam marad, egy potencionálisan foglalt. Ettől függetlenül jelentkezést mindegyikre várok DSC_xxxx.JPG jelzéssel.


http://kep.tar.hu/smaragdsarkany/50585756#2

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!