Keresés

Részletes keresés

Szabbe Creative Commons License 2008-07-16 15:51:40 327

Szia!

 

Csatlakozom hozzád, tényleg nem kellene nagyobb hisztérikát gerjeszteni, így is elég feszült mindenki. A bankot se feljtsétek el akinek szintén nem kevés pénze áll benn, mint finanszírozó. Ő is szeretné a pénzét kiforgatni, vagy a beruházóval, vagy nélküle önálló projektben. Az idő mindenre ad majd választ. Nekünk az a gyorsabb, ha a beruházó fejezi be, és hiszem, hogy ezen fáradoznak.

A szennyvíztisztítót, épp úgy mint az északit, a délit is be fogják fedni, ha jól tudom 400 millás beruházás és ősszel kezdik. (A szag nem minden nap érezhető: havi 2-3nap. Én már oda költöztem albérletbe, szemmel tartom a leendő lakásom.)

Szóval bizakodjunk, nem kell még a pánik keltése!!!

 

Üdv.

 

A hozzászólás:
Lilia77 Creative Commons License 2008-07-16 13:45:47 326

Jól van emberek, ez már lassan olyan mint a tömeghisztéria. Nem kell fokozni a feszültséget hülyeségekkel és valótlan állításokkal. Nem kell túlzásokba esni, még csak két hónapja áll az építkezés. Ahogy eddig hallhattuk, olvashattuk elvileg dolgoznak azon, hogy befejezzék. Pánikba esni ráér mindenki akkor amikor ők mondják vagy ha eltűnik a beruházó is.

A másik, hogy már azelőtt is lehetett olvasni a szennyvíztisztító szagáról, nem tudom ez most miért ilyen kérdéses számotokra.

Sokan írták, hogy igazából csak a nagy melegekben és inkább a fenti emeleteken lehet érezni.

Ennek orvoslására elvileg már megvan a pénz, csak még a hatóságok engedélye szükséges hozzá.

Előzmény:
dunaparti Creative Commons License 2008-07-16 09:42:03 324

Mi a lakóparban járva még nem éreztük, de egyszer, amikor a Soroksárin mentünk ki a városból, akkor megcsapott a szele. Hát...valóban nem volt kellemes, úgyhogy ha azt érzik a lakóparkban is a már ott lakók, az elég durva lehet.

De ezen még nem görcsölök, bárcsak ott tartanánk már, hogy ezen kellene idegeskedni :(

Napsugár: szerintem ez a fajta szerződés csak az elmúlt 1-2 hónapban, az új érdeklődőknél érvényes...Ha én most szúrtam volna ki a lakóparkot, én is csak ilyen kitétellel foglaltam volna be, tekintve, hogy fél éve áll az építkezés... :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!