Keresés

Részletes keresés

Akinom89 Creative Commons License 2008-07-17 00:15:37 32
Helló!
Víz érheti a sebet, különben, hogyan tisztítod? De ez már régi hülyeség, hogy nem érheti, lejárt téma.
Uszodai, strand, meg ilyen vizek nem érhetik, mert elfertőződhet!
A napfény sem árt neki, max a szolit tiltják.
Ha kozmetikus csinálja, akkor arra kell figyelni, hogy ne lőjje, hanem szúrja!
Az meg, hogy kinek fáj jobban és kinek nem, szervezet függő.
A hozzászólás:
.almostlover. Creative Commons License 2008-07-12 15:48:07 31

Sziasztok!

 

Két napja van orrpiercingem és nagyon szeretem. Nagyon nagy hülyeségeket írnak itt. Az orrszúrásom előtt egy órával elolvastam az itteni összes hozzászólást és nagyon negítv dolgokat olvastam. Emiatt a szúrás előtt görcsbe volt a gyomrom és nagyon bevoltam sz*rva. Aztán bementem átszúrták és alig éreztem valamit. Semmit sem éreztem , még akkor sem amikor már a fájdalom csillapító hatása elmúlt. Nagyon kellems csalódás volt ez számomra. Ajánlom mindnekinek, én nagyon szeretm és nagyon sok lánynak jól áll.

 

Az a lényeg hogy:

 -2-3 hét múlva lehet kicserélni

 -oly mindegy hogy kozmetikus vagy pc-s csinálja

 -először a kampós végüt szokták kérni

 -3 hétig nem érheti víz és erős napfény(napozás)

 -orvosi fém legyen az első ne ezüst

 

Akinek szép az orra vágjon bele, mert tényleg megéri!

És a hülyeségekere ne hallgasatok aminek a ele sem igaz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!