|
|
|
|
 |
Akinom89
2008-07-17 00:15:37
|
32
|
Helló! Víz érheti a sebet, különben, hogyan tisztítod? De ez már régi hülyeség, hogy nem érheti, lejárt téma. Uszodai, strand, meg ilyen vizek nem érhetik, mert elfertőződhet! A napfény sem árt neki, max a szolit tiltják. Ha kozmetikus csinálja, akkor arra kell figyelni, hogy ne lőjje, hanem szúrja! Az meg, hogy kinek fáj jobban és kinek nem, szervezet függő.
|
|
A hozzászólás:
 |
.almostlover.
2008-07-12 15:48:07
|
31
|
Sziasztok!
Két napja van orrpiercingem és nagyon szeretem. Nagyon nagy hülyeségeket írnak itt. Az orrszúrásom előtt egy órával elolvastam az itteni összes hozzászólást és nagyon negítv dolgokat olvastam. Emiatt a szúrás előtt görcsbe volt a gyomrom és nagyon bevoltam sz*rva. Aztán bementem átszúrták és alig éreztem valamit. Semmit sem éreztem , még akkor sem amikor már a fájdalom csillapító hatása elmúlt. Nagyon kellems csalódás volt ez számomra. Ajánlom mindnekinek, én nagyon szeretm és nagyon sok lánynak jól áll.
Az a lényeg hogy:
-2-3 hét múlva lehet kicserélni
-oly mindegy hogy kozmetikus vagy pc-s csinálja
-először a kampós végüt szokták kérni
-3 hétig nem érheti víz és erős napfény(napozás)
-orvosi fém legyen az első ne ezüst
Akinek szép az orra vágjon bele, mert tényleg megéri!
És a hülyeségekere ne hallgasatok aminek a ele sem igaz! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|