Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2008-07-09 19:00:43 615
A Sigma, amennyiben Pentax gépre való, akkor bizony valamelyik K bajonettel van ellátva (lényegében egyfajta, de a fejlesztések miatt kivitelben és szolgáltatásban eltérően a K bajonettek).

Az élességállításhoz az EOS vázak többségén két segédeszköz terjedt el. Egyik az emulátoros adapter. Erről írtam korábban.

A másik az adott gép mattüvegének cseréje egy mérőékes mattüvegre. Ezek többnyire kínai termékek és kicsit könnyebbé teszik az élesség beállítását.
Előzmény:
krampoosz Creative Commons License 2008-07-09 12:38:49 614

a pentax objektívem sigma 28-300, ezek szerint ez nem műkszik a canon vázon, a sigma ugye nem K-s objektív ? (én már kiegyeznék azzal is, ha csak élességállítási jelet vinné át :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!