Keresés

Részletes keresés

Katka.. Creative Commons License 2008-07-10 08:03:14 14
Szia!

nekem is voltak/vannak ilyen gondok a cicámnak,de ez nála is bosszú :DÉn már az összes távoltartó sprayt kipróbáltam...felesleges megvenni őket mert nekem ami a legjobban bevált az is csak egy napig tartott :DA kanapé az télleg "felesleges "már mert akárhogy is tisztítod ki a macska érezni fogja a szagát.Amit ajánlani tudok:dobd ki a kanapét és műbőrt vegyél abba nem megy bele a pisi és könnyű takarítani :)amióta én lecseréltem a kanapé pisimentes :DNincs mese kikell engesztelni a macsekot és ha látod,hogy épp a kanapéra szeretné végezni a dolgát akkor ilyeszd meg,zavard el és rakd bele az alomba.Nálunk ez bevált már csak akkor fordul elő ilyen ha télleg nagyon haragszik rám :)
ullics Creative Commons License 2008-07-09 22:46:25 13

Szia mkb 1980!

 

 

Nálunk is volt ilyen példa, csupa bosszúból, amiért itthon hagytuk...

 

Vannak bizonyos macskatávoltartó sray-k, amiket lehet kapni az állateledel ( Fresnapf) boltokban, ami talán segít az ilyen esetekben...

 

 

 

A hozzászólás:
mkb1980 Creative Commons License 2008-07-09 16:16:41 12

sziasztok.

Nem annyira vág a témába, de hátha tudtok segíteni.

A macsekunk rápisilt a kanapéra, mikor nem voltunk otthon pár napig. a szomszéd átjárt hozzá szeretgetni minden nap, de gondolom ez hozhatta ki belőle ezt a reakciót.  

A kanapét kimostuk, elvileg szagtalanítottuk, mikor megszáradt, visszaállítottuk a helyére, másnap megint ráhugyozott... Amugy sose volt vele ilyen gond, az almot használja, fiatal még, egy év körüli, minden oké vele.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy akkor most felejtsük el ezt a kanapét, ugyis menthetetlen, mindig érezni fogja rajta a szagot, vagy van valami módszer/ vegyszer/ trükk, amivel távol lehet tartani tőle.

És vajon ha legközelebb elutazunk ujra számíthatunk ilyen "bosszúra"?

Köszi előre is, ha megosztjátok a tapasztalatokat, véleményeket!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!