Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2008-07-08 19:23:15 613
Jó is lenne! K bajonettes objektívhez kapható adapter, amivel az EOS vázra rakhatod az objektívet. De adatátvitel nem lesz. Sőt, ha AF-es objektívet raksz fel, akkor még a blendeállítás is gondot okozhat. Manuális K-s objektívekhez jó ez a megoldás. Ha emulátoros az adapter, akkor még az élesre állított képet is jelzi.
Előzmény:
krampoosz Creative Commons License 2008-07-08 16:20:17 612

Sziasztok, gyors kérdés: az ugye működik, hogy digit canon vázon pentax bajonettes AF obi, és az adapter átviszi az adatokat?

a válaszokat köszönöm !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!