|
|
|
|
 |
treo
2008-07-08 15:38:31
|
456
|
a megtekintés egyértelműen döntött monitor témában, de felmérve otthon a terepet a két monitor miatt még a HA talp esetén is nagyobb (szélesebb) íróasztal kell, így még rendeznem kell a környeztet is előtte, majd csak utána lesz aktuális, plusz most még SB-800 is jáccik...
coffee-t mégeccer köszi, és örülök hogy találkoztunk. |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-07-08 12:46:15
|
455
|
Altalanos Eizo learazas, minden modell ara csokkent, tobbszorose fogy mint vartak.
Cseheknel meg tizszerese fogy mint felenk, miert nem lepodom meg? :) |
|
Előzmény:
 |
hokk
2008-07-08 11:30:36
|
453
|
| F@sza, az enyém még 160 volt 1-1,5 hónapja. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|