Keresés

Részletes keresés

treo Creative Commons License 2008-07-08 15:38:31 456
a megtekintés egyértelműen döntött monitor témában, de felmérve otthon a terepet a két monitor miatt még a HA talp esetén is nagyobb (szélesebb) íróasztal kell, így még rendeznem kell a környeztet is előtte, majd csak utána lesz aktuális, plusz most még SB-800 is jáccik...

coffee-t mégeccer köszi, és örülök hogy találkoztunk.
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-07-08 12:46:15 455

Altalanos Eizo learazas, minden modell ara csokkent, tobbszorose fogy mint vartak.

Cseheknel meg tizszerese fogy mint felenk, miert nem lepodom meg? :)

Előzmény:
hokk Creative Commons License 2008-07-08 11:30:36 453
F@sza, az enyém még 160 volt 1-1,5 hónapja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!