|
|
|
|
 |
Caipi
2008-07-07 20:35:26
|
743
|
| Én is remélem, mert nekem meg névnapom. Mégeygszer köszönöm a bíztatást.:-) |
|
A hozzászólás:
 |
Laja73
2008-07-07 20:17:55
|
742
|
| Ja, egyébként 09.16 a kisebb lányom szülinapja, úgyhogy biztos minden jó lesz :) |
|
Előzmény:
 |
Caipi
2008-06-30 16:43:49
|
739
|
Hi.
Köszönöm, jól vagyok. Már két olyan tárgyalás is volt, amiről azt hittük, hogy az utolsó.:-) Merthogy ott már egy ideje tartunk, hogy a bírónő azt mondta, hogy a beterjesztésemet vagy mimet bizonyítottnak tekinti. Csak nem fogadták el az akusztikus által javasolt 15% árcsökkentést. Úgyhogy kirendeltek - a kölségemre - egy ingatlanszakértőt, aki 10%-ot állapított meg. Mi ezt elfogadtuk, de most meg valami alaki/formai hiba volt, amit nem is értek, de állítólag szeptember 16-án már ítélethirdetés lesz. Hiszem, ha látom.:-)
Nagyon drukkolok Neked, hogy ez most jó legyen, elég sok panaszt láttam/hallottam onnan felétek.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|