Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-07-03 23:26:25 449

DVI mindenkeppen legyen abban a gepben, es tessek eljonni es megnezni, azert van kirakva. Hamarost mindenbol leszen bemutato darab, mivelhogy magat adja el:)

A hozzászólás:
treo Creative Commons License 2008-07-03 23:11:43 448
köszi a hsz-eket. a 2231 árát valóban benéztem, csak az istyle oldaláról rémlett valami összeg (ott 175e) ezért írtam amit írtam. elolvastam a lenovo-s tesztet is, ha csak az árat nézzük akkor lehet hogy nem annyira rossz vásár, de persze csak az Eizo felé húz a szívem. asszem fektetem a kérdést a vakuprojekt utánig, meg szgépet is fejlesztek, aztán majd meglátom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!