|
|
|
|
 |
Yany
2008-07-24 15:52:29
|
483
|
Bizony, dicsérte. Véletlenül találtam erre a hozzászólásra, de jó volt szembekerülni vele. ;) |
|
 |
y3k
2008-07-03 22:15:46
|
447
|
| Ne hasonlitsuk mar a 2231-hez, komolyan ne. |
|
A hozzászólás:
 |
Sargon
2008-07-03 22:10:21
|
446
|
| Szia, nézz meg egy Lenovo L220x-et, S-PVA paneles, 22 colos, 1920x1200-as felbontás. Hazai webshopokban kb 85-90-ért megkapod. Eddig a Logout.hu-n olvastam róla egy tesztet, az meglehetősen dicsérte. |
|
Előzmény:
 |
treo
2008-07-02 22:57:26
|
435
|
sziasztok, 22" képátlójú monitor vásárlásán töröm a fejem, talán valamikor nyár vége környékén. a 2231-es Eizo kavalitásait elismerem, de 170e-t egyelőre nem akarok adni monitorért. természetesen kompromisszumokkal, de létezik-e egyéb márka (pl. Dell), vagy termék amely választása esetén a nagy átlagnál azért jobb minőséget kap az ember. a portré módba való forgatás fontos szempont lenne, de úgy látom alsó szegmensben ez sem igazán divat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|