Keresés

Részletes keresés

Yany Creative Commons License 2008-07-24 15:52:29 483
Bizony, dicsérte.
Véletlenül találtam erre a hozzászólásra, de jó volt szembekerülni vele. ;)
y3k Creative Commons License 2008-07-03 22:15:46 447
Ne hasonlitsuk mar a 2231-hez, komolyan ne.
A hozzászólás:
Sargon Creative Commons License 2008-07-03 22:10:21 446
Szia, nézz meg egy Lenovo L220x-et, S-PVA paneles, 22 colos, 1920x1200-as felbontás. Hazai webshopokban kb 85-90-ért megkapod. Eddig a Logout.hu-n olvastam róla egy tesztet, az meglehetősen dicsérte.
Előzmény:
treo Creative Commons License 2008-07-02 22:57:26 435
sziasztok,
22" képátlójú monitor vásárlásán töröm a fejem, talán valamikor nyár vége környékén. a 2231-es Eizo kavalitásait elismerem, de 170e-t egyelőre nem akarok adni monitorért. természetesen kompromisszumokkal, de létezik-e egyéb márka (pl. Dell), vagy termék amely választása esetén a nagy átlagnál azért jobb minőséget kap az ember.
a portré módba való forgatás fontos szempont lenne, de úgy látom alsó szegmensben ez sem igazán divat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!