|
|
|
|
 |
KTTech
2008-07-03 21:03:30
|
444
|
| A 971P az S1961 alapja (mármint a panel), de az elektronika jobb az Eizoban :) |
|
A hozzászólás:
 |
Sanya_67
2008-07-03 21:01:59
|
443
|
Bizony rámsózták a gagyi 1931-et 80-ért:))) ráadásul részletekben kellett kifizetnem:)))
Sztem még érdemes ránézni a Samsung 971P-re, a cégnél most olyat osztottak melóra hát jó képe van, vétek irodai melóra. |
|
Előzmény:
 |
KTTech
2008-07-03 20:35:30
|
440
|
| Volt, és nagyon jó kis monitor. Az ár kb. stimmel... (érdemes használtpiacon is szétnézni... az enyémet 80E-ért vitték el....) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|