Keresés

Részletes keresés

KTTech Creative Commons License 2008-07-03 21:03:30 444
A 971P az S1961 alapja (mármint a panel), de az elektronika jobb az Eizoban :)
A hozzászólás:
Sanya_67 Creative Commons License 2008-07-03 21:01:59 443

Bizony rámsózták a gagyi 1931-et 80-ért:)))  ráadásul részletekben kellett kifizetnem:)))

 

Sztem még érdemes ránézni a Samsung 971P-re, a cégnél most olyat osztottak melóra hát jó képe van, vétek irodai melóra.

Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-07-03 20:35:30 440
Volt, és nagyon jó kis monitor. Az ár kb. stimmel... (érdemes használtpiacon is szétnézni... az enyémet 80E-ért vitték el....)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!