Keresés

Részletes keresés

KTTech Creative Commons License 2008-07-03 20:48:34 442
Nekem nincs... Kérdezd y3k-t, szerintem a beszerzésben is tud segíteni :)
A hozzászólás:
Winnie77 Creative Commons License 2008-07-03 20:47:04 441
Úgy látom, most már 1932 van forgalomban, erről van tapasztalatod/tapasztalotok?
Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-07-03 20:35:30 440
Volt, és nagyon jó kis monitor. Az ár kb. stimmel... (érdemes használtpiacon is szétnézni... az enyémet 80E-ért vitték el....)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!